• Súťaž iBobor

• Pripomíname všetkým žiakom, ktorí majú záujem zapojiť sa do súťaže iBobor, a ešte nevyjadrili svoj záujem cez EduPage, nech tak urobia najneskôr do soboty 29.11.2022. Súťažiť sa bude cez počítač v škole v termíne podľa kategórie, do ktorej žiak patrí:

Kategórie:
            Drobec
             - 2.-3. ročník ZŠ,  8. 11. 2022
            Bobrík
             - 4.-5. ročník ZŠ,  11. 11. 2022
            Benjamín
             - 6.-7. ročník ZŠ, 9. 11. 2022
            Kadet
             - 8.-9. ročník ZŠ, 7. 11. 2022

Tým, ktorí už vyjadrili svoj záujem, príde cez víkend správa na EduPage o zaregistrovaní na súťaž aj s kódom. Správu si treba odložiť, kód bude potrebný na začiatku súťaže.

Tí, ktorí sa ešte len prihlásia do súťaže, budú zaregistrovaní počas ďalších dní a tiež dostanú do EduPage správu aj s kódom.

Povzbudzujeme všetkých, ktorí ešte váhajú, netreba sa báť, stratiť nemôžete nič, môžete ale zístať nové skúsenosti a nové vedomosti.

• Zbierka pre trnavský útulok

• Na návrh žiackeho parlamentu sa môžete zapojiť do zbierky pre opustené psíky v trnavskom útulku. Ak máte doma nepotrebné návlečky, plachty, osušky a uteráky, prineste ich do školy v termíne od 10.10. do 15.10.2022. Odovzdáte ich čisté a vyprané zástupcovi vašej triedy, ktorý je v žiackom parlamente, alebo do kabinetu cudzích jazykov pani učiteľke Beňadikovej. Ak vám rodičia dovolia priniesť piškótky a ryžu, psíci sa určite potešia.

• Zber papiera

• Vážení rodičia, milí žiaci, zber papiera sa začne v pondelok 10.10.2022 a potrvá do piatku 21.10.2022 na zadnom školskom dvore v čase od 14.00 do 17.00 hod. Pripomíname, do zberu nenoste komponenty, ktoré tam nepatria, napríklad igelitové tašky, kartón, tvrdé obaly kníh, kovové alebo umelohmotné viazače kníh a podobne.