• NOVÝ SYSTÉM ODHLASOVANIA A PRIHLASOVANIA NA STRAVU

•  od 2. novembra 2021

Každý žiak, ktorý má čip, je automaticky každý deň prihlásený na obed. Prihlasovacie meno a heslo, pomocou ktorého sa prihlási na eSKOLY.sk alebo aj do mobilnej aplikácie JEDALEN (dá sa stiahnuť z Google Play) dostali rodičia na EduPage.

POSTUP

Po prihlásení na eSKOLY.sk sa zobrazí jedálny lístok. Pri každom dni je biely štvorček s modrou fajočkou, čo znamená, že žiak je prihlásený na obed. Ak ho chce rodič odhlásiť, klikne na fajočku a nechá prázdny štvorček. Na ľavej strane sa zelené políčka sfarbia na žlto – to znamená, že objednávka ešte nebola potvrdená. Potvrdená je vtedy, ak sa žlté políčka opäť sfarbia na zeleno (cca do 30 min.). V prípade, že chcete prihlásiť žiaka na deň, z ktorého ste ho predtým odhlásili, treba kliknúť na prázdny štvorček, objaví sa modrá fajočka a to znamená, že žiak je na stravu prihlásený.

Prihlasovanie a odhlasovanie je možné iba deň vopred do 13.30 hod., po tomto čase systém neakceptuje zmenu.

Pod jedálnym lístkom sú zobrazené aj údaje o celkovom stave účtu daného stravníka (aktuálny zostatok na stravnom a na réžii).

Naďalej zostáva povinnosť stravníkov pri príchode do školy priložiť čipový kľúč k čítačke pri vchode a potom aj pri odoberaní obeda v jedálni.

Upozornenie!

Tieto pokyny (okrem používania čipu) platia aj pre škôlkarov triedy MŠ umiestnenej v budove základnej školy. Pre tieto deti platí rovnaký čas odhlasovania a prihlasovania ako pre žiakov ZŠ, teda do 13.30 hod. predchádzajúceho dňa.

pevná linka - vedúca ŠJ: 033 3236 844; mobil - vedúca ŠJ: 0907 369 806