• Deň narcisov

V našej škole sa vyzbieralo 421,68 € a ďakujeme všetkým, ktorí prispeli do zbierky. Pani Mária Valentová, riaditeľka trnavskej pobočky Ligy proti rakovine SR, píše v ďakovnom liste: "V Trnave bola zbierka mimoriadne úspešná, naša pobočka aj vďaka Vám vybrala sumu 19 033,52 eur."

• Maratón pohybu a Silná ruka

Vo štvrtok 18. 4. 2024 pri príležitosti Dňa narcisov prebehli v Mestskej športovej hale dve športové podujatia. Naši žiaci sa na nich zúčastnili pod vedením p. uč. Kolčákovej.

MARATÓN POHYBU pozostával z 5 kôl: 1. TABATA, 2. CROSSFIT, 3. AEROBIC, 4. ZUMBA, 5. STREČING.

Našu školu reprezentovali dievčatá zo 7.B Nela Červeňáková, Eva Nemcová, Tereza Šedová, Nina Šéryová, Amy Vajglová a Barbora Vlčková, z 9.A Júlia Káčerová a Zora Nemcová.

• Zber elektroodpadu

Milí žiaci,

tohtotýždňová výzva bude v zbere elektroodpadu. Trieda, ktorá do piatku (26. 4. 2024) odovzdá najviac kusov elektroodpadu na žiaka, bude víťazná a odmenená. Zbierame: žehličky, hriankovače, hodiny, hodinky, fény, elektrické holiace strojčeky, elektrické váhy, elektronické hračky, tablet (nie mobil)...

• Zber batérií

Milí žiaci,

tohto týždňová výzva bude v zbere batérií. Trieda, ktorá do piatku (19.4.2024) odovzdá najviac kilogramov batérií na žiaka, bude víťazná a odmenená.

• Kedy zvoní

Piatok 26. 4. 2024